Odzież używana dla second handów

Sklepy z używaną odzieżą nie narzekają na brak klientów. Szczególnie licznie odwiedzane są te, które oferują wysokiej jakości ubrania, buty czy akcesoria. Z myślą o obecnych i przyszłych właścicielach takich właśnie second handów powstała hurtownia odzieży używanej.

Jaki jest jej asortyment?

Asortyment, którym dysponuje hurtowania odzieży używanej jest naprawdę bardzo bogaty. Hurtownia odzieży używanej ma w ofercie odzież dla kobiet, mężczyzn i dzieci. To tylko jednak część produktów, które ma w ofercie hurtownia odzieży używanej.

Bezpośredni importer odzieży używanej ma w asortymencie również obuwie, artykuły gospodarstwa domowego, akcesoria i biżuterię. Wszystkie produkty, które sprowadza importer odzieży używanej są starannie sortowane. Do sprzedaży trafiają tylko produkty, które nie są zniszczone. Wiele produktów, które sprowadził importer odzieży używanej nie nosi żadnych lub nosi tylko minimalne ślady użytkowania.

Wysoka jakość nie zawsze oznacza wysoką cenę

Ubrania używane hurt odznaczają się bardzo wysoką jakością. Nie są zniszczone i brudne. Ubrania używane hurt nie wydzielają też specyficznego zapachu. Ubrania używane hurt mogą od razu po zakupie trafić do sprzedaży. Hurtownia second hand oferuje odzież w pierwszym i drugim gatunku.

Dodatkowym plusem jest to, że hurtownia second hand umożliwia klientom sprawdzenie towaru przed podjęciem ostatecznej decyzji zakupowej. Dodatkowy atut to atrakcyjna cena. Hurtownia second hand kieruje swoją ofertę do klientów z całej Polski.