Który producent okien jest godny uwagi?

Stolarka okienna to obecnie bardzo szeroki wybór okien o różnej konstrukcji. Jednym z wiodących producentów stolarki okiennej jest firma Fakro. Specjalnością tej firmy jest okno dachowe Fakro.

Czym się wyróżniają produkty Fakro?

Okna połaciowe przez firmę Fakro produkowane są od 1991 roku. Cieszą się bardzo dużą popularnością wśród klientów z uwagi na to, że okna dachowe na poddasze tej marki odznaczają się bardzo wysoką jakością i zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań. Okna dachowe Fakro zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewniały doskonałą izolację cieplną. Są one jednymi z bardziej energooszczędnych okien, jakie obecnie dostępne są na polskim rynku.

Do ogrzania pomieszczenia, w którym zamontowane są okna dachowe Fakro potrzeba znacznie mniej ciepła, co przekłada się na niższe rachunki za ogrzewanie. Produkowane przez Fakro okna połaciowe posiadają nie tylko walory użytkowe, ale także estetyczne.

Czy na okna udzielana jest gwarancja?

Wszystkie okna dachowe na poddasze, które ma w swojej ofercie firma Fakro objęte są gwarancją. Niektóre z nich objęte zostały bardzo długo trwającą, nawet 20-letnią gwarancją. W przypadku okien dachowych tak długi okres gwarancji jest rzadkością. Warto dodać, że każde okno dachowe Fakro ma konstrukcję zapewniającą bardzo dobre doświetlenie poddasza.

W mieszkaniu na poddaszu, w którym zamontowane jest jest taki produkt, mieszkańcy mogą czuć się bezpiecznie. Producent zadbał, aby okno miało konstrukcję utrudniającą włamanie.