Opis wyników morfologii i innych badań krwi

Morfologia to podstawowe badanie diagnostyczne, które każdy powinien wykonywać regularnie. Analiza wyników krwi powinna być wykonywana przez lekarza. Dzisiaj morfologia opis wyników można otrzymać wcześniej. Morfologia opis wyników to usługa, którą świadczy specjalistyczne laboratorium.

Opis wyników morfologii – czy warto mu zaufać?

Zespół laboratorium, którego specjalnością jest morfologia opis wyników tworzą lekarze ze specjalizacją z chorób wewnętrznych, hematologii, pediatrii i transplantologii. Wykonują oni opis badań na podstawie nowoczesne technologie. Opis wyników badań jest więc wiarygodny. Laboratorium, które wykonuje opis wyników badań swoją ofertę kieruje nie tylko do pacjentów indywidualnych. Proponuje swoje usługi także lekarzom, klinikom i szpitalom. Dane pacjentów, dla których wykonywany jest opis wyników badań jest bezpieczny. Laboratorium już na samym początku działalności wdrożyło zasady RODO.

Ile kosztują analizy wyników krwi?

Analiza wyników krwi nie kosztuje zbyt wiele. W przypadku pacjentów indywidualnych analiza wyników krwi kosztuje od 29 do 35 zł. Dla lekarzy, szpitali i klinik cena ustalana jest indywidualnie. Opis wyników krwi dostępny jest od razu po wpływie płatności na konto. Opis wyników krwi dostępny jest przez okres trzech miesięcy. Pacjenci, którzy otrzymali opis badania krwi koniecznie powinni się z nim zgłosić do lekarza. Korzystanie z usług laboratorium nie zastępuje bowiem konsultacji lekarskiej. Laboratorium wykonuje analizy morfologii i panelu tarczycowego.