Postaw na unikalny produkt

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą i masz własny produkt, najlepiej zrobisz jeżeli odwiedzisz biuro patentowe, gdzie dokładnie pokierują cię i podpowiedzą co zrobić, aby zabezpieczyć własny patent przed powieleniem. Decydując się na patenty na własne wynalazki, zyskujemy pewność że nikt go nie powieli, nie trafi on na rynek w tej samej postaci od innego producenta i sprzedawcy. Warto postawić na patent własnego produktu i zabezpieczyć się przed nieuczciwą konkurencją.

Jak uzyskać patent na wynalazek?

Kiedy chcemy uzyskać patent na wynalazek, musimy złożyć w odpowiednim urzędzie patentowym wniosek, udowadniając że jest to w 100% nasz produkt i chcemy opłacić patent, aby nie został on podrobiony. Możemy w tym celu wybrać się do kancelarii patentowej, gdzie rzecznik patentowy wystąpi w naszym imieniu, wypełni odpowiednie dokumenty i złoży je we właściwym urzędzie patentowym w mieście naszego zamieszkania. Kancelaria patentowa codziennie zajmuje się patentami klientów, dlatego potrafi profesjonalnie i fachowo podejść do każdej sprawy, aby zdobyć dla klienta paten na wynalazek, nie zależnie od tego czy jest to znak towarowy, produkt przemysłowy, czy inny wzór użytkowy, który stworzyliśmy jako firma.

Znajdź właściwego rzecznika w swoim mieście

Jeżeli potrzebujesz opatentować produkt, znak towarowy bądź inne dzieło stworzone od początku do końca przez swoją firmę, sprawdź gdzie działa rzecznik patentowy cennik na pewno dostosuje się do twojego budżetu. Raz opłacony patent daje wymierne korzyści na przyszłość, kiedy możemy sprzedawać wyprodukowane produkty tylko pod swoim szyldem. Nawet jeżeli stworzysz jakąś skomplikowaną recepturę środka chemicznego, kosmetyku bądź leku, możesz ją opatentować i sprzedawać jako swój unikalny i indywidualny produkt.