Wybierz odpowiednie okna na poddasze

Parterowe domy z użytkowym poddaszem cieszą się w Polsce bardzo dużą popularnością. Właściciele takich domów nie mają dzisiaj najmniejszych problemów z doświetleniem poddasza światłem naturalnym. Zapewnia to okno dachowe Fakro.

Jakiego producenta okien wybrać?

W Polsce okna dachowe na poddasze produkuje wiele cenionych firm. Jedną z nich jest Fakro. Firma ta produkuje je od ponad 30 lat. Dysponuje ona ogromnym spektrum produktów. Specjalnością firmy jest produkcja okien obrotowych, uchylnych, obrotowo-uchylnych. W ofercie można spotkać także niestandardowe okna połaciowe.

Na wszystkie takie produkty klienci otrzymują gwarancję na bardzo korzystnych warunkach, a często także na bardzo wiele lat. Niektóre okna dachowe Fakro mają nawet 20-letnią gwarancję. Każde z nich posiada energooszczędną konstrukcję. Dzięki temu każdy, kto zamontuje w swoim domu taki produkt, może liczyć na zmniejszenie rachunków za ogrzewanie.

Jakie zalety mają okna Fakro?

To, że okno dachowe Fakro ma energooszczędną konstrukcję jest tylko jedną z jego zalet. Produkowane przez firmę okna połaciowe wyposażone są w nawiewniki. Do pomieszczeń na poddaszu bez najmniejszych przeszkód może więc napływać świeże powietrze. Innowacyjny system mocowania sprawia, że okna połaciowe marki Fakro są bardzo bezpieczne.

Firma Fakro zaprojektowała je w taki sposób, aby ryzyko włamania przez nie było ograniczone do minimum. Z kolei umieszczenie klamki w dolnej części okna sprawia, że produkty tej marki są łatwe w obsłudze.