Postaw na szybkość i bezpieczeństwo

Istniejemy na rynku od kilkudziesięciu lat i na ich przełomie stworzyliśmy wiele konstrukcji i inwestycji budowlanych, będących fundamentem polskiego biznesu. Jako generalny wykonawca zajmujemy się inwestycjami budowlanymi w całej Polsce. Ze swojej strony możemy świadczyć usług doradztwa, projektowania budynków różnorodnego użytku, a także realizacji wcześniej zaprojektowanych inwestycji budowlanych.

Ponieważ posiadamy szerokie doświadczenie możemy jednocześnie prowadzić wiele inwestycji, co stawia nas na bardzo wysokim poziomie. Jako firma znajdujemy się na bardzo wysokim poziomie, decydując się na duże i skomplikowane inwestycje.

Zaplanowanie biznesu to dopiero początek

Każdy biznes musi zostać zaplanowany, dlatego właśnie tworzy się biznesplany, dzięki którym można zapoczątkować wizję i projekt całej inwestycji. Jako generalny wykonawca budowlany zajmujemy się budową budynków magazynowych, produkcyjnych, usługowych oraz handlowych.

Przy większych inwestycjach generalne wykonawstwo obejmuje także obiekty łączone. W zależności od wizji klienta, dostosowujemy się do biznesu i stawiamy na jak najnowocześniejsze rozwiązania architektoniczne oraz konstrukcyjne.

Dwudziestoletnia działalność zobowiązuje

Na rynku biznesowych inwestycji budowlanych działamy już ponad dwadzieścia lat, a czas ten zobowiązuje do wykonywania wszystkich projektów na najwyższym poziomie.

Pracując jako generalny wykonawca inwestycji budowlanych nie tylko przykładamy uwagę do samego projektu i wizji biznesu, ale mają dla nas równie ważne znaczenie takie szczegóły jak bezpieczeństwo i higiena pracy, oszczędność kosztowa inwestycji czy ochrona środowiska. Z nami budowa inwestycji przebiega sprawnie i bezpiecznie.