Zabieg in vitro szansą na rodzicielstwo

Niepłodność jest problemem, który występuje coraz częściej. Współczesna medycyna jest już na szczęście w stanie pomóc parom, które bezskutecznie starają się o dziecko.

Leczenie in vitro w Warszawie: metody diagnostyki

In vitro Warszawa to jeden ze sposobów leczenia niepłodności. Leczenie in vitro Warszawa poprzedzone jest bardzo dokładną diagnostyką. Renomowana klinika, które oferuje leczenie niepłodności Warszawa wykonuje następujące badania diagnostyczne:

  • badanie nasienia;
  • badania hormonalne;
  • badania genetyczne;
  • drożności jajowodów.

Dodatkowo klinika, która proponuje leczenie niepłodności Warszawa wykonuje histeroskopię diagnostyczną oraz zabiegową. In vitro Warszawa to bardzo skuteczna metoda leczenia niepłodności. Klinika in vitro Warszawa, która wykonuje zapłodnienie zatrudnia wyłącznie lekarzy specjalistów z dużym doświadczeniem. Każda pacjentka, która zgłosi się na zapłodnienie in vitro jest traktowana w indywidualny sposób. Przez cały czas leczenia pozostaje pod opieką jednego lekarza.

Czy zabieg in vitro jest refundowany?

In vitro to zapłodnienie pozaustrojowe. In vitro klinika Warszawa wykonuje po uprzednim wykonaniu szeregu badań diagnostycznych. Istotne jest to, że na leczenie in vitro Warszawa mogą zgłaszać się pary nie tylko z Warszawy.

Zabieg nie jest refundowany przez NFZ. Osoby, które zdecydują się na zapłodnienie in vitro Warszawa muszą zapłacić za nie same. Procedura zapłodnienia pozaustrojowego składa się z kilku etapów. Zabieg in vitro poprzedza stymulacja hormonalna.