Niepłodne pary też mogą cieszyć się z narodzin dziecka

Niepłodność jest dramatem coraz większej liczby par w Polsce. Przez długi czas pary te pozostawione były same sobie. Obecnie medycyna można skutecznie niepłodnym parom pomóc. Leczeniem niepłodności zajmuje się między innymi renomowana klinika in vitro Warszawa.

Klinika co oferuje niepłodnym parom?

Renomowana klinika in vitro Warszawa w leczeniu niepłodności ma bardzo duże doświadczenie. Dobra klinika in vitro zatrudnia wyłącznie lekarzy specjalistów, którzy wykonali już wiele zbiegów zapłodnienia pozaustrojowego. Każda para, która zgłasza się na leczenie in vitro Warszawa jest prowadzona indywidualnie, gdyż każdy przypadek jest inny.

Doświadczony zespół lekarzy sprawia, że leczenie in vitro jest naprawdę bardzo skuteczne. Leczenie in vitro jest procesem kilkuetapowym. Para, która zostanie zakwalifikowana na zapłodnienie in vitro musi wykonać szereg badań diagnostycznych.

Ile kosztuje zapłodnienie in vitro?

Zapłodnienie in vitro Warszawa nie jest zabiegiem tanim. Zapłodnienie in vitro nie jest refundowane przez NFZ. W stolicy działa jednak miejski program dofinansowania. Z możliwości tej mogą skorzystać tylko mieszkanki Warszawy. Stolica realizuje program in vitro jak na razie do końca 2022 roku. Oczywiście na zapłodnienie in vitro Warszawa mogą zgłaszać się pary z innych miast. Za zabieg zapłodnienia pozaustrojowego zapłacą jednak same. Koszt zabiegu to około 8 000 zł. W cenę nie jest wliczony koszt leków.